2021 July 10 11 NorCal Championships

Standard
Saturday Rd 1  8 AM
B1 Francois Harry
Alavi Ramon
Gustafson Zeke
G1 Winter Em
B2 Galante Jake
G2 Schroeder Caroline
Gustafson Natalie
B3 Gustafson Zane
B4 Schroeder Wade
Mayfield Tucker
Cory Wes
G5 Todd Makayla
OW Nathan Kendra
M1 Letcher Mason
Vaio Alec
Gaharan Alex
M2 Vaio Ty
OM Chichcarro Diego
Nason Ryan
Grubbs Blaze
Canepa Ryan
Detrick Brian
Winter Terry
MM Schroeder Steve
Brown CC
Badal Greg
MW Nagle Brandy
M3 Kinney Brian
M4 Gaharan Charles
Francois Eric
Grubbs Steve
M5 Todd Rick
Cory David
Letcher Owen
Vaio Tim
Bublavi Jeff
M7 Bristow Jim
McDougal Lance
Bush Will
M8 Stanford Don
Muhlitner Rob
Hardeman Bob
M9 Kinney Jim
M7 Stanford Judy
Muhlitner Richelle
Fausold Janie
W1 Keller Alexis
Grubs Jana
W3 Nelson Elisha
W6 Keller Sunie
Goldman Denise
Kerth Sherri
M6 Roske Mark
Canepa George
Goldman Jeff
Followed by Round 2
Round 2
B1 Francois Harry
Alavi Ramon
Gustafson Zeke
G1 Winter Em
B2 Galante Jake
G2 Schroeder Caroline
B3 Gustafson Zane
OM Chicharro Diego
Detrick Brian
Canepa Ryan
MM Schroeder Steve
Brown CC
Badal Greg
M4 Gaharah Charles
Francois Eric
Grubbs Steve
M5 Cory David
Letcher Owen
Vaio Tim
Bublavi Jeff
M7 Bristow Jim
McDougal Lance
Bush Will
M8 Stanford Don
Muhlitner Rob
Hardeman Bob
M9 Kinney Jim
W7 Stanford Judy
Muhlitner Richelle
W1 Keller Alexis
W6 Keller Sunie
Goldman Denise
Kerth Sherri
M6 Canepa George
Goldman Jeff
Followed by 2 Rounds of Jump Order at Dock
ROUND 3 Nor Cal MC SLALOM
Starts Sunday late morning after 2 rounds of Tricks
B1 Francois Harry
Alavi Ramon
Gustafson Zeke
Stabel Jaxson
G1 Winter Em
B2 Galante Jake
G2 Schroeder Caroline
Gustafson Natalie
B3 Stabel Jayden
Gustafson Zane
B4 Schroeder Wade
Stabel Jenner
B5 Mayfield Tucker
G5 Todd Makayla
M1 Vaio Alec
M2 Vaio Ty
OM Chichcarro Diego
Nason Ryan
Grubbs Blaze
Canepa Ryan
Detrick Brian
Winter Terry
MM Schroeder Steve
Brown CC
Badal Greg
MW Nagle Brandy
M4 Gaharan Charles
Francois Eric
Grubbs Steve
M5 Todd Rick
Cory David
M5 Letcher Owen
Vaio Tim
Bublavi Jeff
M7 Lee Eric
Bristow Jim
McDougal Lance
Bush Will
M8 Stanford Don
Muhlitner Rob
Hardeman Bob
M9 Kinney Jim
W7 Stanford Judy
Muhlitner Richelle
Fausold Janie
W1 Keller Alexis
Grubs Jana
W6 Keller Sunie
Goldman Denise
Kerth Sherri
M6 Roske Mark
Canepa George
Goldman Jeff

June 19 -20 2021 Torunament Running order

Standard
ROUND 1 8:15 START ROUND 2 RD 3 SLALOM ROUND 2
CLASS C CLASS C CLASS C CLASS C
G1 EMERY WINTER G1 EMERY WINTER G1 EMERY G1
G2 CAROLINE SCHROEDER G2 CAROLINE SCHROEDER G2 CAROLINE G2
MAYA MAXSON G4 MACKENZIE  MAINER G4 MACKENZI
G4 MACKENZIE MAINER B2 RAMON ALAVI B2 RAMON G4
B2 RAMON ALAVI B4 WADE SCHROEDER B4 TYLER NICHOLS
B4 TYLER NICHOLS WADE SCHROEDER
WADE SCHROEDER M4 MIKE MAXSON M4 MIKE MAXSON
M4 MIKE MAXSON BRETT MAINER BRETT MAINER
BRETT MAINER M7 FRED NASON M7 FRED NASON
M7 FRED NASON LANCE MCDOUGALL LANCE MCDOUGALL
LANCE  MCDOUGALL M8 DON STANFORD M8 DON STANFORD
M8  DON STANFORD
CLASS L CLASS L
CLASS L
B1 ZEKE GUSTAFSON B1 ZEKE GUSTAFSON
B3 ZANE GUSTAFSON JAXSON STABEL
G5 SAMI STREITFIELD M4 STEVE GRUBBS B3 JAYDEN STABEL
MAKAYLA TODD M5 DAVID CORY ZANE GUSTAFSON
W1 JANA GRUBBS OWEN LETCHER B4 JENNER STABEL
M1 ALEC VAIO TIM VAIO G2 NATALIE GUSTAFSON
M2 TY VAIO JOHN HAW G5 SAMI STREITFIELD
M4 STEVE GRUBBS OM RYAN NASON MAKAYLA TODD
M5 DAVID CORY TERRY WINTER B5 TUCKER MAYFIELD
OWEN LETCHER MM STEVE SCHROEDER WES CORY
TIM VAIO CC BROWN W1 JANA GRUBBS
JOHN HAW GREG BADAL ALEXIS KELLER
B5 TUCKER MAYFIELD W7 JUDY STANFORD M1 MASON LETCHER
WES CORY RICHELLE MUHLITNER ALEC VAIO
OM CARTER REESE JANIE FAUSOLD M2 TY VAIO
BLAZE GRUBBS M8 ROB MUHLITNER OM CARTER REESE
RYAN NASON M8 BOB HARDEMAN BLAZE GRUBBS
TERRY WINTER M7 WILL BUSH RYAN NASON
MM STEVE SCHROEDER M6 Mark Roske TERRY WINTER
CC BROWN M6 JEFF GOLDMAN MM STEVE SCHROEDER
GREG BADAL W6 SUNIE KELLER CC BROWN
DENISE GOLDMAN GREG BADAL
W5 SHERRI KERTH 2 ROUNDS TRICK TO START AFTER W6 OR 4:00 pm
W6 SUNIE KELLER Order at Dock M4 STEVE GRUBBS
DENISE GOLDMAN M5 DAVID CORY
W7 JUDY STANFORD SUNDAY 8:15 AM START OWEN LETCHER
RICHELLE MATLI B1 ZEKE GUSTAFSON E CLASS TIM VAIO
JANIE FAUSOLD JAXSON STABEL E CLASS M6 MARK ROSKE
M8 ROB MUHLITNER B3 ZANE GUSTAFSON L CLASS W5 SHERRI KERTH
BOB HARDEMAN JAYDEN STABEL W 6 SUNIE KELLER
M9 JIM KINNEY B4 JENNER STABEL W7 JUDY STANFORD
M7 WILL BUSH G2 NATALIE GUSTAFSON RICHELLE MUHLITNER
M6 MARK ROSKE W1 ALEXIS KELLER JANIE FAUSOLD
JEFF GOLDMAN W5 SHERRI KERTH M8 ROB MUHLITNER
M1 MASON LETCHER 9 BOB HARDEMAN
M7 WILL BUSH
2 ROUNDS JUMP (Order at dock)